DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 24.10.2019 14:34:48 

 

4.8.2012 - XII. MORAVA CUP

V sobotu 4.8.2012 na výčapském hřišti proběhl již XII. ročník turnaje Morava Cup. Účastnily se družstva Výčap, Blatnice, Šebkovic a Blížkovic. Páteční los určil, že jako první se proti sobě postaví Výčapy a Šebkovice. Zápas byl odehrán v solidním tempu s velkou dávkou osobních soubojů a ostrých zákroků z obou stran. Vedení se ujaly po dorážce zablokované střely Šebkovice (0:1). Po chybné rozehrávce Šebkovic vyrovnal dalekonosnou střelou Maruščák (1:1). Ještě do přestávky strhl vedení na stranu Výčap Jeleček Jakub (2:1). Druhý poločas byl ještě více fyzicky náročnější než ten první. Šebkovice se snažily o vyrovnání, ale domácí z brejku poslal do dvoubrankového vedení pěkným lobem Šimeček (3:1). I přes velkou snahu Šebkovic skončil zápas 3:1 pro Výčapy. Druhý zápas Blatnice - Blížkovice přinesl brankové hody. Štastnější byla nakonec Blatnice v poměru 4:3. Ta těžila z hrubých chyb v obraně Blížkovic, tedy především útočník Sova, který vsítil hattrick.

Třetí místo získaly Šebkovice před Blížkovicemi, když zájemný zápas vyhrály 2:1. Ve finále se střetly Výčapy a Blatnice. Zápas nebyl tak ofenzivní, jelikož na obou mužstvech bylo vidět, že chtějí vyhrát. Po jedné z chyb poslal do vedení Blatnici Sova (0:1). Domácí měli také šance, jenže vázlo zakončení. Po přestávce přidaly Výčapy na aktivitě a konečně se povedlo i zakončení, když Machek pěkně přeloboval brankáře (1:1). Po jedné z dalších akcích kopali domácí rohový kop. Na něj si naskočil Jakub Jeleček a jako nejmenší hráč na hřišti vstřelil branku hlavou (2:1). Ve zbytku zápasu se Blatnice snažila vyrovnat, jenže si žádnou vážnější šanci nevypracovala. Výčapy po zbytek zápasu byly v útoku velmi bezzubé. Konečný hvizd přinesl velikou radost do domácích řad. Začaly oslavy. Ty byly doplněny tradičním skokem do rybníku Sádka, kde skončili i funkcionáři. A pak se začlo... 

OKRESÍ POHÁR OFS TŘEBÍČ - IX. ROČNÍK

 

Systém soutěže:

 • Okresní pohár OFS – nemistrovská soutěž

 • Každé družstvo má možnost v utkání vystřídat 5 hráčů

 • Hraje se na platné Registrační průkazy, pro všechna utkání platí ustanovení PF , SŘF , RFS a dalších platných předpisů FAČR

 • Základní část – hraje se ve skupinách , do semifinále postupují vítězové skupin

 • Semifinále : (D – A , C – B) – bude odehráno v jarní části SR 2012/2013

 • Finále : 05.06.2013 , zač. 17.30 hod. – místo bude upřesněno

 • Hodnocení výsledků :

 • za vítězství 3 body

 • při remíze se kopou pokutové kopy (5) , vítěz si připíše 2 body,

poražený bod

 • o pořadí ve skupině rozhoduje :

 1. body

 2. vzájemné utkání

 3. větší počet vstřelených branek

 4. los

Zápasy Výčap ve skupině A:

Datum Čas  Soupeř
22.7.2012 17:00  Výčapy - Domamil
29.7.2012 17:00 Nové Syrovice - Výčapy

 

 

 

 

26.6.2012 - Něco málo a nově vzniklém týmu ŽEN

Ženské fotbalové družstvo FC Výčapy vzniklo na popud Michaely Lorencové a Anety Berounové – holek, které mají  již dřívější zkušenosti s fotbalem, zhruba na přelomu leden/únor 2012. Nápad měl velký ohlas, potencionálních fotbalistek se nás sešlo přes 20, větší problém bylo sehnat někoho, kdo s námi bude mít tu trpělivost a bude ochoten nad námi držet pevnou ruku. Nakonec se nás ujal pan Antonín Loucký – ostřílený trenér. Po zprvu mírně náročnějších trénincích a organizačních záležitostech nás v týmu zůstalo 19 (doufám, že tohle vysoké číslo nebude mít v budoucnu tendenci klesat :-).

Do „Soutěže  - Morava“ vstupujeme registrací na podzim letošního roku (MSDŽ - skupina "D").
S většinou týmů z této skupiny jsme již odehrály přátelská utkání (všechna bohužel zakončena prohrou, avšak to nám na elánu a zapálení pro hru rozhodně neubralo ;)). Do soutěže zbývá ještě pár týdnů -  pár turnajů, odvet, mnoho času nějakou tu výhru ukořistit.

A jaké jsou naše cíle?  VYDRŽET!  Týmově se sehrát, a dál postupovat v soutěži, co nejvýše to půjde. Věřím, že každá z nás pro to udělá maximum, ve fotbalu jsme našly zalíbení, což je určitě prvotní věc, jenž vede k  úspěchu .
 
A  co takhle nějaká zajímavá statistika o našem týmu?
Věkový průměr : 19,5 let
(Baby  v nejlepších letech, takže nás jen tak něco nezlomí! :-)

Budeme rády za Vaši podporu a určitě přivítáme vřavu nejen na domácích, ale i na hostujících zápasech.

Na závěr bych tímto chtěla jménem „Výčapských žen“ poděkovat našim sponzorům  DELTRANS Spedition, s.r.o. a Pěstitelská pálenice Výčapy, jejichž finanční dar nám umožnil  zakoupení  nových dresů a vlastních míčů.

Největší dík patří našemu trenérovi Antonínu Louckému, bez kterého by to nešlo -  DĚKUJEME!

                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                      Daniela Rodková


31.7.2011 - 11.ročník MORAVA CUP

Tento rok nám opět počasí moc nepřálo a  tak i divácká účast nebyla moc valná, ale těm co přišli děkujeme za podporu a doufáme, že se jim na turnaji líbilo. Los nám určil jako prvního soupeře sousední SK Slavice. Do zápasu jsme nastupovali jako favorité a jednoznačnou výhrou 4:0 po brankách Lukáše Jelečka, Jakuba Dokulila, Libora Kašpárka a Libora Louckého jsme nasměrovali náš tým do finále, ve kterém nás čekal účastník okresního přeboru Znojemska z Blížkovic, který vyhrál v poměru 2:1 nad Šebkovicemi. Tým Šebkovic skončil nakonec na 3.místě když porazil Slavice vysoko 7:2. Doufejme, že se klukům ze Slavic bude lépe dařit v soutěžních utkáních. Jak sami uvedli na svých webových stránkách tento turnaj odehráli v dosti neúplné a komplikované sestavě. O jejich jediné dva góly se postarali Fekiač a Němec. Nás tedy čekalo finále, které bylo generálkou na první soutěžní zápas příští týden. V tomto zápase jsme měli poznat jak na tom budeme po herní stránce v následují sezóně okresního přeboru. Zápas se pro nás začal vyvíjet velice slibně a po dvou rychlích brankách Dokulila a Kopečka se zdálo, že by jsme na tom nemuseli být špatně. Ovšem poté jsme trošku polevili a borci z Blížkovic zápas srovnali a v druhé půli bohužel otočili v jejich prospěch tedy na 2:3. Pohár tedy putoval do Blížkovic, kterým tímto gratulujeme k vítězství. Tento finálový zápas byl pro nás doufejme ponaučením do soutěžních bojů ve kterých se nám snad bude dařit a umístíme se na nějákém pěkném místě. Všem týmům děkujeme za účast na tomto turnaji a přejeme hodně úspěchů a dobrých výsledků do budoucna.

Pořadí:
1. Blížkovice
2. Výčapy
3. Šebkovice
4. Slavice
 
5.7.2011 - Přesuny na trenérských postech
Po třech a půl letech u týmu mužů končí na trenérské lavičce pan Antonín Loucký, kterého nahradí dlouholetý trenér našeho dorostu Jaroslav Bartes. Panu Louckému děkujeme za odvedenou práci, především, že dovedl náš "A" tým v letošní sezóně k  postupu do 2.třídy, a přejeme mu mnoho štěstí do budoucna. Asistentem trenéra nadále zůstává Jaroslav Dvořáček.

U dorosteneckého týmu bude i nadále působit pan Milan Semerád a nově pan Jindřich Dolák, který se přesouvá z lavičky žákovského mužstva, které dovedl v této sezóně ke krásnému 3.místu.

U žáků bude trenérská dvojice pan Luboš Dolák a Jiří Kašpárek.

Starší přípravku povede duo Richard Zmeškal a Michal Kopeček.
Mladší přípravku pak Kamil Kuba s Pavlem Kouřílkem.